Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guns-info.cz/html/mainfile.php on line 17
Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní - Sleva kalendáře Unter dem Doppeladler / Under Habsburgs Colour 2004-2005


Sleva kalendáře Unter dem Doppeladler / Under Habsburgs Colour 2004-2005
Datum: Wednesday, 25. August 2004 @ 17:00:00 CEST
Téma: Články


Před nějakým časem jsme se na G-I zmínili o možnosti zakoupení zajímavého nástěnného dvouletého kalendáře "Unter dem Doppeladler / Under Habsburgs Colour 2004-2005". Jeho autoři si mezitím spočítali, že cenu nasadili přece jen trochu vysoko.

Právě jsem se vrátil z ... nebojte, jen z Linze, kde mi bylo panem Reinolfem Reisingerem sděleno, že autoři kalendáře "Unter dem Doppeladler / Under Habsburgs Colour 2004-2005" změnili prodejní politiku a cenu tohoto roztomilého dílka dosti prudce snížili.

Zatímco původně byl kalendář českým zájemcům nabízen (včetně transportu do ČR s možností převzetí na smluveném místě) za 25 EUR, nyní je to již jen 15 EUR. Přímo v Rakousku máte šanci nakoupit ještě o nějaké to euro levněji, jenže zase je tu ta cesta.

Aktuálně jsou v Praze k dispozici 4 kusy zabalené v originálních v kartónech. Kdo by snad o ně měl zájem, může se ozvat na již funkční e-mailovou adresu pazdera@guns-info.cz.

Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=740